=========================================================================================================================

BEBİŞMODA - Online Bebek Giyimi Mağazası - GARANTİ ŞARTLARI 

 

www.bebismoda.com sitemizden satın alınan tüm ürünler satıcı firma garantisindedir.

İlk satın alımda arızalı - hatalı olduğu tespit edilen ürün/ürünler, firmamız tarafından doğrudan geri iade alınır. Bu gibi Firmamıza ait hatalı olan tüm ürünlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanır.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin logo-amblem ve etiketlerinin zarar görmemiş olmaları; ürüne ait olan tüm aksesuarların (şapka, eldiven, fular, kemer, toka, kurdele vb.. gibi ürünle birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Unutulma, eksik gönderilme durumlarında sonradan yapılan gönderimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.

 

=========================================================================================================================

BEBİŞMODA - Online Bebek Giyimi Mağazası - DEĞİŞİM ŞARTLARI

 

Değişim şartlarmız ;

Firmamızdan satın aldığınız özel günlere ait olan ürünler ile 1 kez kullanılacak olan ürünler (Bebek Doğum Günü Ürünleri, Bebek Mevlüt Takımları, Diğer Özel Diş ve Yaş Ürünleri ) dışındaki tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim sebebi, gönderilen ürüne ait bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri firmamıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa; ilk değişimde kargonuz ücretsiz sonraki değişimlerde ise müşteriye ait olacaktır.

Değişimin yapılabilmesi için;

- Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde ürün faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmeli,

- Herhangi bir hasar verilmemiş olmalı,

- Yıkanmamış olmalı,

- Tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmeli,

- Ürün Faturası İle Birlikte Gönderilmelidir.

 

=========================================================================================================================

BEBİŞMODA - Online Bebek Giyimi Mağazası - İADE ŞARTLARI

 

 

Genel olarak satın aldığınız ürünler, kullanılmaksızın ve ürüne zarar verilmeksizin, etiketli olarak teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde neden belirtilip iade edilebilmektedir.

İade etmek üzere gönderilen ürünlerde uyulması gereken şartlar aşağıdaki gibidir. Bunların birinin eksik olması halinde ürün iadesi kabul edilmez.

• Satış faturası,

• 14 günlük süre geçmemesi,

• İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olması...

• Özel gün kıyafet ve aksesuarları iade kabul edilmemektedir. 

www.bebismoda.com 'a iade için gönderilen ürünler incelenip hasarsız, eksiksiz, kullanılmamış olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün ya da ürüne ait aksesuarlarının kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması durumunda iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler ve havale ile yapılan ödemeler takrien 24 - 72 saat arası (3 iş günü) içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen iade formunu doldurarak ürünü ARAS Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. ARAS Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken düşülecektir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İade Adresi: BEBİŞMODA - ETicaret Departmanı (Çelebi Global - Bebişmoda - Online Bebek Giyimi Mağazası)

                    Çay Mh. 577.Cadde. No:11 Merkez - Düzce

Destek için: www.bebismoda.com Sitemiz İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir ve

0532 206 1960 - 0533 390 7876 numaralı telefonlarımızdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.